П`ятниця, 29.03.2024, 16:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт МО вчителів іноземної мови Водянської сільської ради

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини ОСВІТА.UA

Водянська ЗОШ №1 ім.Ф.О.Окатенка

 

 

 

 

Педагогічна практика

Студентка Ященко Юлія Миколаївна проходила педагогічну практику в Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка з 03.09.2018 р. по 13.10.2018 р. Вона добре вивчила структуру навчального закладу особливості навчального процесу. За цей час вона відвідала 18 уроків німецької мови. Особисто студентка провела 36 уроків з німецької мови.

Практикантка Ященко Ю.М. прийняла участь у підготовці до свята Дня вчителя, де проявила творчу ініціативу та наполегливість. Вона сумлінно відносилась до підготовки уроків, використовувала великий додатковий матеріал, під час занять зуміла завоювати повагу учнів і зацікавити їх до предмету німецька мова. На уроках ефективно застосовувалися методи контролю знань учнів, було доцільне використовування додаткового матеріалу, технічних засобів навчання (телевізор, проектор). Уроки проводилися на достатньому методичному рівні та вміло повязувались із сучасністю.

Студентка Ященко Ю.М. показала себе дисциплінованою та працьовитою людиною, яка з відданістю ставилася до поставлених завдань. Проведені нею уроки були оцінені на «відмінно».

 

 

2017 рік оголошено в Україні роком вивчення німецької мови

Німеччина та Україна відзначають у 2017 році 25 років встановлення дипломатичних відносин. Міністри закордонних справ обох країн прийняли рішення про проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозумінні та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері. Рік мов сприяє забезпеченню німецькій мові як іноземній належного значення та закріпленню його в якості важливого внеску в культурну освіту та професійний розвиток молодих людей.

 

Метою Українсько-німецького року мов є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти та культури обох країн та започаткування нових довгострокових партнерських стосунків і проектів. Програмні заходи будуть спрямовані на широку аудиторію. Програма Українсько-німецького року мов включає три основних тематичні напрямки:

  • Німецька мова відкриває перспективи для молодого покоління:Завдяки німецькій мові молоді українці отримують підтримку в їхньому професійному розвитку і перед ними відкриваються кар’єрні перспективи. Вона є ключовим елементом культурної освіти.
  • Знайти спільну мову для вшанування пам’яті та вираження власної громадянської відповідальності:Історично-критична пам’ять та поточна активна участь громадянського суспільства є ключовими елементами досягнення стабільності та посилення України, які підтримуються за допомогою дискурсу та проектів обміну між двома країнами. Ми хочемо підтримати пам’ять, яка допускає багато аспектів та підходів, яка підкреслює особисту відповідальність і, таким чином, спонукає громадянське суспільство до активної участі з почуття особистої відповідальності.
  • Українсько-німецький літературний діалог:Наші точки дотику в Європі:Підтримка перекладів та літературні зустрічі є тими платформами, завдяки яким стає зрозумілою суть спільного мирного проекту європейської інтеграції і за допомогою яких можна вести діалог про цінності в Європі, які нас поєднують.

Одночасно спільний Рік мов повинен цілеспрямовано сприяти посиленню позицій української мови в Німеччині.

 

Сьогодні вона - перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині.

 

  

За словами Лілії Гриневич, німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52 % школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну. Німеччина такожпосідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною.

Символічно, що саме напередодні католицького Різдва 12 грудня розпочалися Дні німецької мови в Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 імені Ф.О.Окатенка.

  
Впродовж року у всіх навчальних закладах України відбудуться заходи щодо популяризації німецької мови.

 

 

Завершиться українсько-німецький рік мов у липні 2018 року міжнародним Освітнім конгресом.

Відкритий урок з теми "Mode und Zeit"

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
uCoz